Aktuálně‎ > ‎

Tradiční vánoční turnaj ve stolním tenise

přidáno: 18. 12. 2016 13:04, autor: Centrum denních služeb   [ aktualizováno 18. 12. 2016 13:05 ]

13. 12. 2016 se uživatelé centra denních služeb zúčastnili Tradičního vánočního turnaje ve stolním tenisu, který uspořádala ZŠ Tanvald. Vše se odehrávalo v tělocvičně zmiňované ZŠ.

Letos se turnaje zúčastnilo velké množství sportovců, kteří byli zařazeni do několika výkonnostních  skupin, žáci, mladší a straší žáci a žákyně, muži a ženy. Na regulérnost zápasů dohlíželo 8 rozhodčích, z řad učitelů a učitelek. K dispozici jsme měli 3 stoly, všechny byly využité. Všichni si hru užili a velmi se snažili uspět. Ocenění všech byla zasloužená. Ve všech skupinách byly velmi vyrovnané výkony, což sice hru prodlužovalo, ale o to bylo vše napínavější a zajímavější. Některé zápasy končily vysokým skóre, 21:19.

V každé skupině první tři dostali diplom a drobné dárky. Všichni soutěžící i jejich doprovod si odnesli malou sladkost.

V kategorii ženy a muži jsme měli 6 hráčů, mezi muži „kraloval“ Martin Habr, který ve velmi těžkém souboji a v tvrdé konkurenci vybojoval krásné 2. místo. Na 4. místě se umístil skromný, ale velmi šikovný Jirka Truhlář. Své zápasové premiéry se dočkal i Marek Litera, který si celé dopoledne velmi užíval a nasával sportovní atmosféru.

V kategorii ženy se na 1. místě tradičně umístila Dita Anderová, která se svými výkony konkurovala mužům. Na 2. místě skončila Nikola Barentová, která měla radost z každého vítězného bodu. Závodní kariéru nastartovala Iveta Lacková, která byla na začátku maličko nervózní a ostýchavá. To jí ovšem nezabránilo vybojovat nádherné 3. místo a odnést si svůj první diplom. Do týmu patří Iva Koubská, která ze zdravotních důvodů musela účast na turnaji odříct.

Děkujeme ZŠ Tanvald za propůjčení tělocvičny a jejím zaměstnancům za zorganizování vánočního turnaje. Rozhodčím za trpělivost a výdrž.

Již nyní se těšíme na další turnaj.

Sportovci Centra denních služeb Jablonec nad Nisou