Aktuálně‎ > ‎

O pohár města Tanvaldu 2017

přidáno: 24. 10. 2017 10:04, autor: Centrum denních služeb   [ aktualizováno 24. 10. 2017 10:04 ]

Dne 5.9. 2017 jsme se účastnili tohoto Desetiboje a to v areálu sportu Autokemp Tanvald.

Počasí nám přálo. Disciplíny jako jízda na koloběžce, hod granátem a míčkem na cíl, stavba kostek, stříkání na cíl hasičskou ruční stříkačkou, zdolání umělé horolezecké stěny, střelba ze vzduchovky, chůze s míčkem, probíhání dlouhého lana nás bavilo. Nejvíce nás bavila koloběžka, umělá stěna, jízda hasičským autem a ve stavbě kostek jsme dosáhli nejlepší výsledek, ani jedna krabice nespadla :-))) po zdolání všech disciplín, jsme se posilnili klobásou s chlebem a kávou a šli jsme na předání diplomů. Získali jsme třetí místo a malé ceny, skvělé.

Těšíme se na příští rok až změříme své síly s ostatními.

Za naše družstvo Lenka, Verča, Petra, Jana v doprovodu Moniky

--------------------------------- 

Dne 5.9.017 jsme se zúčastnili sportovního dne v Tanvaldské kotlině. Je to každoroční akce, na kterou rádi jezdíme jak z důvodu sportovní rozmanitosti, tak i z možností setkání s dalšími přáteli z ostatních zařízení, škol. Soutěžily jsme v různých disciplínách. Nejvíce nás baví jízda na koloběžce, střelba, hasičská disciplína a horolezecká stěna...a samozřejmě pak občerstvení. Umístili jsme se na 1.mistě, ten den jsme si s radostí užily.

Zapsala asistentka Šárka

----------------------------------

Dne 5. 9. 2017 jsme se zúčastnily akce s názvem Desetiboj Tanvald. Soutěžící si venku měli možnost zasoutěžit v různých disciplínách od těch lehčích hod míčkem, až po nejtěžší lezení po stěně. Po dokončení všech úkolů se čekalo na sečtení bodů všech družstev. Mezitím soutěžící dostali občerstvení a kávu. Kdo chtěl tak se mohl i svézt v hasičském voze. Nakonec přišlo na řadu vyhlášení a předání diplomů a cen. Celý den bylo pěkné počasí, tak se celý děj odehrával venku. :-)

Zapsala asistentka Šárka

fotoalbum