Aktuálně‎ > ‎

Den zdravotně postižených

přidáno: 3. 10. 2012 14:15, autor: Centrum denních služeb   [ Aktualizováno 3. 10. 2012 14:25 uživatelem Admin UspJbc ]

Den zdravotně postižených

13.06.2012

Ve středu 13. června se na Mírovém náměstí konal již 13. ročník Dne zdravotně postižených.

Hlavním organizátorem akce byla již tradičně Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí. Připraven byl bohatý program a i přesto, že si jablonecké počasí postavilo hlavu a zpočátku pršelo, bavili se všichni bez ohledu na zdraví.

Celým odpolednem provázel moderátor Tomáš Krejčíř, který také odstartoval slalom na kolečkových křeslech. Jaké to je, nespoléhat se na nohy, si zkusili primátor Petr Beitl, náměstek Petr Vobořil a krajský radní Pavel Petráček. Vítězství zůstalo doma. S časem 15,3 sec vyhrál primátor Petr Beitl.

Naše zařízení se prezentovalo ukázkami výrobků našich uživatelů. Ve stánku se objevily šité polštářky, náramky, náhrdelníky, jehelníčky, svíčky, přáníčka,  stromečky ze suché vazby, obrázky s ubrouskovou technikou a mnoho dalších. Kdo si nevybral ve stánku, pozvali jsme ho k nám do Centra denních služeb, ať si vybere  podle vlastního vkusu.

 

Někteří uživatelé ukázali svůj smysl pro tanec a hudbu.  Vystoupení taneční skupiny Maxi Dance,  se podařilo.

 

Také organizátoři celé akce si zaslouží velké poděkování za výborně zorganizovanou akci.  Jsme si vědomi toho, že naplánovat, zorganizovat a zajistit zdárný průběh je náročné. 

Jsme rádi, že se s námi počítá a patříme mezi Vás. Děkujeme, že umožňujete našim uživatelům ukázat, že něco dovedou a umí.

Za všechny pracovníky a uživatelé CDS.